xavaletzidiko forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

xavaletzidiko forum

to forum tis pareas!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Thelw Gnwmes

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:00 pm

Ok, here is the thing. As ipothesoume oti exeis mia fili.. i opoia de tilefwnei pote panta perimenei apo sena...Opote tis les na vgeite panta exei provlima.Kata ta alla otan goustarei ekeini kanei parapona pou de vgainete... Kai se xtupaei sto filotimo..Ti tis kaneis?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
bv

bv


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:02 pm

την ξέρεις κ εσύ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:03 pm

xaxaxaxa!Apo oti vlepw iparxoun polles ekei eksw..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
bv

bv


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12, 2008 12:42 pm

αντε και η πρώτη μου σοβαρή απάντηση!!!!

1ο έτος όλο εγώ την έπαιρνα να βγούμε και την ξεσήκωνα, τις έκανα πολλές γνωριμίες στη σχολή κλπ...κάθε φορά που ήταν να βγούμε μου βγαζε την πίστη.
και ποιοι 8α ναι , πού θα πάμε να ξέρω, τι ώρα θα παμε, τι ώρα θα γυρίσουμε. και να γυρίσουμε μαζί. κλπ κλπ... και να μην αργήσουμε πολύ ή εγώ δε βγαίνω με τον έναν τον άλλον, και μην αργήσετε και σας περιμένω εγώ πάλι.κλπ κλπ.. ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ξινό με το βγαζε.
ε νταξει κάποια στιγμή κουράστηκα. Λογικό.
φέτος την ίδια στάση έχει ............... δλδ κανονίστε εσεις να βγούμε και πείτε μου. εγώ δεν εχω και κανέναν άλλον εδώ. δε θα χω τι να κάνω.. και δε βγαίνουμε ποτε..
(πολλές φορές μου " λέει " έμμεσα ότι την γράφω. )
Ωστόσο κουράζεσαι να θες να την πεις να βγείτε και να χει χίλια μύρια προβλήματα και να στο βγάζει ξινό. εννοείται πάντα εγώ λέω πρώτη για να κάνουμε κάτι.
Φετος έχω γίνει πιο χαλαρή, δεν μπορώ να ασχολούμαι όλη την ώρα..κατ αρχάς ψυχολογικά εγώ γινόμουν χάλια. Mad

τυγχάνει να έχω και πολλές παρέες και βλέπω τους άλλους πόσο πρόθυμοι και ανοιχτοί είναι και όλο με λένε... δεν είναι δυνατόν να τους γράφω και να κάθομαι να χαλιέμαι συνέχεια..
δλδ αν δε βλέπω διάθεση καλή, σπάζομαι κάπως...

αυτό που κάνω πλεον είναι να της λέω κανονισα αυτό . θες να ρθεις;;; ταδε ώρα κλπ. αν είναι διατεθειμμένη να ρθει , οκ. Wink

υγ: τώρα εννοείται η συγκεκριμένη δεν πρέπει να γραφτεί ΠΟΤΕ σε τούτο εδώ το φόρουμ. What a Face Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12, 2008 1:59 pm

xaxa..mhn anhsuxeis de 8a thn dextoume!!!kala ekanes siga mhn katseis na xaliesai me thn murla tou ka8ena...sumfwnw mazi sou!!etsi,oxi na mas pairnoun apo katw kai na mas xtupane sto filotimo...ante mhn arxisw na lew k gw...nomizw kai se mia dikh m periptwsh auto 8a kanw,8a akolou8hsw to paradeigma sou...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12, 2008 3:49 pm

Ναι Δαφνακι αυτο θα κανουμε .... και θα δειξει ,....Ισως όταν θα χει χρόνο να μας θυμηθει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12, 2008 3:57 pm

nai otan fugei h optasia pou exei dipla ths...ase re diaki,exw apogohteutei...ti allo na kanoume pia...? Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12, 2008 3:58 pm

Απλα μωρέ όταν θα τη βλέπουμε θα χαιρετάμε και το φανταστικό της φιλο τον Φαντομά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
BabyGirl

BabyGirl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 33
Τόπος : A8hna
Ασχολίες : pc, voltoules, mousikoula klp
Registration date : 09/11/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΚυρ Νοε 09, 2008 1:26 pm

Re seis ki egw tn xerw Very Happy !
emena ginetai se ka8hmerinh vash sxedon!
Otan 8elei na vgoume kai egw den borw gia ton enan h ton allo logo mou leei oti siga mwre gia mia wra na pame mehri edw katw gia na para ena tetoio (den anaferomai se sugkekrimena perstatika gt o diaolos ehei polla podaria ki ama spasei kanena me phre kai me sukwse LOL) kai auto to magazi na einai konda sto spiti ths apla gia na mhn paei monh ths! kai ama ths pw kai tpt krataei moutra gia mia evdomada gia na mhn ths arnhtheis pote xana! Kai otan tis lew ki egw na pame kapou mou leei ax ehw mathimata grafw diagwnisma klp!

E kala tis lew ki egw opws 8es kai apo dw kai ka8hmerines apofevgw na benw kai suxna msn gia na mn mou pei na vgoume lol!

ti na pw ehw tsandistei vasika ligaki gt ginete polu suxna kai ama sunehistei den xerw ti 8a ginei alla sigoura den tha sunexisw na ths lew panda NAI!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sailormoon.forum.st
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 10:10 am

Εγς παντως babygirl απορώ πως αντέχεις αυτο το πράμα!!! Ελεος δλδ. Ισως όμως και να μην το χει καταλαβει η κοπέλα...Μήπως να της μιλούσες?

Εμεις πάλι στην περίπτωση μας εχουμε μιλήσει πολλές φορές αλλά πλέον καταλαβαμε πως κάποια ατομα θέλουν να είναι αρεστα σε όλους με αποτέλεσμα να γράφουν τους αληθινούς τους φίλους που χουν κανει πραγματα γι αυτους, κι κάθε φορά που χω χρειαστεί κάποιον να μιλήσω δεν ήταν δίπλα μου προτιμώντας να χαζολογά με άλλους. Αυτα τα ατομα δε λέγονται φιλοι.. Τουλαχιστον ξερουμε ότι προσπαθήσαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
BabyGirl

BabyGirl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 33
Τόπος : A8hna
Ασχολίες : pc, voltoules, mousikoula klp
Registration date : 09/11/2008

Thelw Gnwmes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thelw Gnwmes   Thelw Gnwmes Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 1:10 pm

H alhteia einai oti den to ehoume poluzizhtisei suzhthsei alla tis exw xekatharisei oti den borw suneheia na tis lew nai kai otn tis lew oxi na tsandizetai!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sailormoon.forum.st
 
Thelw Gnwmes
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
xavaletzidiko forum :: Γενικά! :: Φιλικά-
Μετάβαση σε: