xavaletzidiko forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

xavaletzidiko forum

to forum tis pareas!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αστείες-βλακείες

Πήγαινε κάτω 
+2
Dafnaki
diaki
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:53 pm

Εχετε κανει μαλακίες με τους φίλους σου? Είσαι περήφανος γι αυτές? Εμπρός πες τα όλα...
Δάφνη μη ντρέπεσαι...αυτο το τόπικ στο αφιερωνω!χχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:59 pm

ti 8es na poume tis ateleiwtes,aperantes klp malakies pou exoume kanei???edw?twra?
eee..vsk nomizw oti de 8a mas milaei kaneis meta!!vsk 8a psiloginoume rezili....xanaskepsou to kai ase tous allous na milhsoun!!xaxa!!
plaka plaka eksexastes stigmes vlakeias exoume zhsei!!exw na to lew!!
you are my destiny sth vlakeia k oxi mono....alla ok...as krathsoume kati k gia mas Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:00 pm

Χιχιχιχιχι!!! Έλα ρε..πες τουλάχιστον το 1/4 από τις καφρίλες μας..... Θελω να το μοιραστώ με τα υπόλοιπα...3 μέλη!χαχαχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:08 pm

ax ti mou thimises.loipon eimaste sthn patra gia to karnavali kai epeidh ftasame ligo nwritera eipame na pame spiti ths aderfhs tou pantelh na katsoume ligo.kathomaste sto trapezi kai apenanti mou kathete to anipsaki tou to opoio diarkws me patage.kai fusika den teleiwnei ekei h istoria.meta phgame kai gia kafe kai auto to mouliko kathise pali apenanti mou les kai to ekane epithdes to mpastardo kai arxise na me ksanapataei opws einai fusiko egw kai h diaki skasame sta gelia.ax den tha thn ksexasw pote auth thn skhnh opws oute kai h diaki fantazomai...!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:10 pm

Αααααχαχαχαχαχαχαχα! Τι γελιο ήταν αυτό ακόμα το φυμαμαι και γελάω!!!
Ασε που το μουλικο μου εκλεψε και το καπέλο μου.... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:13 pm

nai alla den mporeis na peis ekeinh th mera oloi perasame uperoxa( love )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:23 pm

re eiste xaza???auta 8umaste?eixame mazi thn panagiwta kai to anipsaki tou pantelh m elege <prepei na einai xazh auth h kopela e?>....kai eseis menete ekei?
h 8a ksexasete to klama tou mikrou xwris logo kai otan to psaxname kai rwtagame pou einai kanei h xristina me mia fusikothta "sto diaaaolo" lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:25 pm

axxaxaxxaxaxaxaxxa!!!ela re c twra ta thimithika auta pwpw ti gelio einai auto...vevaia exw na thimamai kai kaluteres faseis sthn patra(gouxou gouxou)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:25 pm

χαχαχαχαχαχα! Ναι ρε!! Αχ αξέχαστες μέρες!!!!
Εγω θυμάμαι και μια άλλη φορά που κάτι μου λεγε η Δάφνη και την εφτυσα στη μούρη με το νερό που δεν είχα προλάβει να καταπιώ..Αλλά το προηγούμενο ήταν πιο αστείο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:32 pm

pwpw zwo..ti m to 8umises..reziliiiii..eutuxws pou den htan mprosta kanas panagiwths 8a eixa pe8anei!!!
didagma:mh lete asteia sth dia otan pinei nero(h otidhpote) gt apla 8a sas lousei....
milaw apo pragmatikh proswikh peira
MOULIKOOOO....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:35 pm

ωπα θυμηθηκα κι αλλο.
Ειμαστε δευτερα λυκείου το αλλο τμήμα μόλις έχει γράψει ιστορία απροειδοποίητα και βγαίνω στο διάδρομο με δαφνη αι φωνάζω..καλά ρε αυτη τους εβαλε απροειδοποίητο και δεν εχω διαβασει τίποτα...
Και αυτη περνούσε απο πίσω μου..πάλι καλά που δε την εβρισα..Τι γκαντεμια ηταν αυτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:41 pm

mwrh hli8ia an grafeis tetoies vlakeies 8a mas perasoun gia xenerwtes...eleozzz..alla ok mhn grapseis tis xontres 8a mas perasoun gia hli8ies...hmmmm ti einai kalutero arage????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bv

bv


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 1:09 am

οκ.
θα μοιραστω την absolute σχολική βλακεία μου.
έχετε αποκλειστικότητα. δεν υπάρχει πουθενα στο ίντερνετ, δε βρίσκεται πουθενά δημοσιευμένοι.
λίγοι την ήξεραν, πολλοί την έμαθαν μετέπειτα. η φίλη μου δε συγκρατήθηκε . σε όλους το πε. μέχρι και σε άτομα που δε με ήξεραν. οπότε αν αυτή η ιστορία έχει φτάσει στα αυτιά σας...θα καταλάβετε ποια ήταν η πρωταγωνίστρια της...η υποφαινόμενη...

τρίτη λυκείου στην κατεύθυνση. ενώ το διάλειμμα κυλά ανέμελα...και καθόμαστε πάνω στα θρανία και καθότι χειμώνας, άλλοι έχουν πάρει παραμάσχαλα τα καλοριφέρ...εγώ στέκομαι στην άκρη του θρανίου μου ( 1ο τραπέζι πίστα).. όταν ένασ συμμαθητής μας βγαίνει απ την τάξη και αφήνει την πόρτα ανοιχτή! μέγα λάθος!!! χειμώνας και βγαίνεις απ την τάξη...ΠΟΤΕ την πόρτα ανοιχτή.ΝΟΜΟΣ.
η καλή μου φίλη Νικολέτα μου φωνάζει...
- ρε ****** πάνε κλείσε την πόρτα που άφησε ανοιχτή ο άλλος ο *******!
εγώ έχω όλη την καλή πρόθεση. πλησιάζω την πόρτα την τραβάω για να κλείσει και ταυτόχρονα γυρνάω το σώμα μου (ουτως ώστε να μην έχω οπτική επαφή με την πόρτα) και περιμένω να φτάσει το πόμολο στο χέρι μου για να την τραβήξω και να την κλείσω μια και καλή.
το πόμολο δεν φαινόταν να φτάνει...εγώ προσπαθούσα να το πιάσω ,χωρίς να κοιτάω πάντα, αλλά τίποτα. ήταν απλά ενα αιωρούμενο χέρι που κάτι έψαχνε.
στο μεταξύ διάστημα είχε ανοίξει την πόρτα ένας συμμαθητης μου (μόνο στην κατεύθυνση ήμασταν μαζί) για να μπει.. και αυτό που έβλεπε μπροστά του ήταν μία να προσπαθεί κάτι να πιάσει χωρίς να κοιταει.
αν δεν έχετε κουραστεί μεχρι εδώ, αξίζει να διαβάσετε το παρακάτω.
με το παλικάρι , είχαμε, έχουμε και θα έχουμε μια υψομετρική διαφορά. Δεδομένης αυτής, το χερι μου βρισκόταν και αποζητούσε κάτι να πιάσει στο ύψος...ε χμ... του καβάλου του.............................................................................................pale

ναι εγινα ρεζίλι. εχει γραφτεί στην ιστορία των παιδικών βλακειών. ντροπή μεγάλη και επειτα απειρο γέλιο............... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:17 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxxxa!!! Geia sou re bv poulia ston aera pianeis!xaxaxaxaxa!!!!!!!!

Kala auto den einai tipota, i kolliti mou to dafnaki sto gumnasio eixe valei to kefali tis sto kwlo mias kopelas!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:34 am

axxaxaxaxax den perimena tipota kalutero apo thn dafni...!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 8:08 pm

nai re to evala trexei tipota????Afou prwta mou esprwxes to kefali me ta xeria sou kai bhke h mourh mou ston kwlo ths...alla den exeis parapono phra to aima mou pisw....
xereis otan sou ekana gonataki sto podi k epeses sth mesh tou suntagmatos k pernaei enas k sou leei "shkw re malakismeno rezili mas ekanes"...kai meta evgales olh sou thn eugeneia ston gerako pou apla h8ele na kalesei as8enoforo legontas tou "trexei kati kurios"eleos kopelia tropous den exeis?axaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 9:41 pm

xaxaxaxaxa! Thimasai ti Vlaxopoulou:Diaki kala eisai?
Ase me kai esu!xaxaxaxax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 5:43 pm

Dafnaki"]re eiste xaza???auta 8umaste?eixame mazi thn panagiwta kai to anipsaki tou pantelh m elege <prepei na einai xazh auth h kopela e?>....
1 ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΑΝΙΨΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΝΕΚΡΟ ΕΧΜΜΜΜ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 5:46 pm

xaxaaxaxaxxa kai egw mazi sou!to mouliko prepei na pethanei!!!alla den ftaiei auto oti katalave eipe to paidi...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 5:53 pm

ΜΕ ΛΕΣ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΗΛΙΘΙΑ affraid affraid ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΣ Crying or Very sad Crying or Very sad ΑΝ ΜΟΥ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΦΤΥΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΩ ΤΟ ΠΤΩΜΑ What a Face What a Face What a Face ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΘΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣ!!!!! lol!ΤΙ ΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 6:22 pm

ok!pote den pisteua oti tha sumfwnhsw mazi sou alla an einai na ksefortothoume ta mikra mpastarda sumfwnw...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 6:23 pm

a kai ox den katalaves kala!den se lew eugenika hlithia se lew katheutheian mpazaki(xaideutika panta mh me parekshghseis)!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 6:32 pm

ΕΙΔΕΣ ΕΝΑΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ! Exclamation !! Exclamation ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ 29 ΤΟΥ ΦΛΕΒΑΡΗ WE HAVE A DATE KAI MHN ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΥΑΡΙ..ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΑ lol! lol! lol!

ΜΗΝ ΜΕ ΣΤΗΣΕΙΣ!!!ΔΩΣΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΜΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΦΟΡΟΥΜ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 9:46 pm

θεε μου αυτη η πολυλογια σου ρε γιωτα...μια κουβεντα σου λενε 100000000 λες...
παντως μεταξυ μας για το μουλικακι...βαλτε αλλον ενα στη συμφωνια σασ!!χαχαχα
ε μα μου ειχε σπασει τα νευρα...αλλα και το αλλο πρεπει να ακολουθησει θαρρω!!!εχεχε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Αστείες-βλακείες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστείες-βλακείες   Αστείες-βλακείες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 10:03 pm

auto pou eklege diarkws kai meta auto pou me klwtsage!!!wraia prepei na katharisei o kosmos apo kati tetoia moulika
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αστείες-βλακείες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
xavaletzidiko forum :: Γενικά! :: Φιλικά-
Μετάβαση σε: