xavaletzidiko forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

xavaletzidiko forum

to forum tis pareas!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!

Πήγαινε κάτω 
+2
diaki
Dafnaki
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:55 pm

kerdizetai pote h empistosunh h mporeis eukola na thn apokthseis?
einai ena megalo 8ema pou oli exoume na poume kati....
edw eimaste loipon.....arxisteeeeee!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:59 pm

Χμ...Λοιπόν, εγω δύσκολα εμπιστεύομαι άτομο...εννοώ για τα πολύυυ προσωπικά μου θέματα... Νομίζω όμως ότι ξέρω πλέον ποιους μπορω να εμπιστευθω και ποιους όχι.... Αλλα ειναι λυπηρο το ότι ποτέ δεν ξέρεις τι πρόσωπο θα δείξει ο άλλος.. Α και γενικά είμαι του στυλ ότι εμπιστευομαι όποιον με εμπιστευεται, δε μπορω να λέω μόνο σε κάποιον χωρίς εκείνος να μου λέει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:06 pm

eeee...auto den htan sponta gia mena etsi???
elaaaa afou xereis oti de mporw na lew polla gia mena....
eimai ligoulaki kleisth....ligo omws
alla den exeis parapono...kapoia stigmh ta ma8aineisxaxa
ok auta pou den exeis ma8ei akoma isws na mhn ta ma8eis pote,alla de peirazei,panda 8a eisai h monadikh gia mena!!!!! love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:08 pm

ωχ..Θεε μου τι αλλο μου χεις κρύψει?
Οχι γενικα μιλάω ρε.. Φαντασου τωρα να σαι με μιακοπέλα και να σε ρωταει μονο για σενα και αυτη να μη λεει τιποτα...Δεν ξενερωνεις καποια στιγμή?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 3:26 pm

egw gt na xenerwsw afou 8a rwtaei k de 8a pairnei apanthsh....xaxaxaxa!!!auth 8a me vare8ei!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas

kostas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 35
Ασχολίες : mpolikes
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15, 2008 5:11 pm

elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apisti.com
kostas

kostas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 35
Ασχολίες : mpolikes
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15, 2008 5:14 pm

eee....sorryz... na kanw mia rwthksh?? to ligo pws to ennoeis agaphto Dafnaki?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apisti.com
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15, 2008 6:06 pm

esy na mi milas...ti na pw ki egw pou ti kserw apo tin tetarti dimotikou?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15, 2008 6:20 pm

na skasete xaza!etsi eimai ti na kanw???sixtri apo kei...se opoion aresoume kurioi!! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15, 2008 8:29 pm

nomizw oti kapoioi pou den exoun filous h pou toulaxiston den ektimoun ki tous ligostous pou exoun den tha eprepe na exoun apopsh gia to sugkekrimeno thema...!!!swsta?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bv

bv


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΤετ Αυγ 20, 2008 7:42 am

αλίμονο αν χασουμε την εμπιστοσύνη στους ανθρωπους.
αλίμονο αν παψουμε να πιστεύουμε στη φιλία.

το πότε κάποιος θα πει πράγματα για τον εαυτό του είναι δικό του θέμα.

η εμπιστοσύνη κερδίζεται από τις πράξεις των αλλων. και ειδικά στη φιλία απ το πόσο σε στηρίζει κάποιος σ αυτά που κάνεις κι απ το πόσο εχεμυθος είναι.

προσωπικά , εμπιστεύομαι τους ανθρώπους ως ενα βαθμό, ή μάλλον όταν γνωρίζω καποιο άτομο δεν είμαι καχύποπτη , αφήνω περιθώρια να με εμπιστευτεί και να τον εμπιστευτώ. είναι μλκια πχ να γίνεις καχύποπτος σε τέτοιο βαθμό που να πεις δεν ξαναεμπιστεύομαι κανέναν και δεν υπάρχει φιλία.

απλά μια απορία ,επειδή πολλές φορες ακούω ότι " φιλία δεν υπάρχει στις μέρες μας, δεν υπάρχει εμπιστοσύνη", ποιος ζει πιστεύοντας το αυτό;;;;λογικά δεν εχει φίλους ετσι;;;
η ζωή μας δεν είναι φτιαγμένη για μονάδες. τελος. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BabyGirl

BabyGirl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 33
Τόπος : A8hna
Ασχολίες : pc, voltoules, mousikoula klp
Registration date : 09/11/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΚυρ Νοε 09, 2008 1:34 pm

Proswpika embistevomai polu eykola tous allous kai panda thn pataw se auto to 8ema! Eytyxws omws twra teleytaia xerw h mallon exw ma8ei poious na ambistevomai! kai apo olous mou toys filous xerw oti mia einai ayth poy pragmatika borw na ebisteftw kai na ths emysthreytw ta panda!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sailormoon.forum.st
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 10:06 am

Εγω παντως επειδη ετυχε να την πατησω κι απο κοντινό ατομο εμαθα ότι δεν είναι όλοι διαθέσιμοι όταν είμαι κι εγώ οπότε από δω και στο εξής θα ασχολούμαι με τους λιγοστούς πραγματικά κοντινούς φίλους που εχω και ασχολούνται κι αυτοί μαζί μου και με τους άλλους απλά χαβαλέ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!   empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema! Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 1:06 pm

λοιπόν κοιτάξτε όλα τελικά είναι αναστρέψιμα και τίποτα δεν είναι δεδομένο,απλά κάποιοι παλεύουν για τις φιλίες τους και κάποιοι όχι....πλέον όλοι μας πρέπει να κάνουμε σωστές επιλογές, αν δε θέλουμε να ξαναφάμε τα μουτρα μας...
όταν βλέπουμε ότι ο άλλος δεν είναι διαθέσιμος δεν χρειάζεται να ασχολούμαστε και πάρα πολύ...ειδικά σε εμάς τις γυναίκεσ τα πράγματα είναι πολύ πιο δύσκολα γιατι είναι λίγες αυτές που βάζουν τις φίλες τους πάνω από τον Α η τον Β γκόμενο...οποτε χρειάζεται περισσοτερη προσοχη.....
προσωπικά δυσκολευομαι παρα πολυ να εμπιστευτω καποιον και οταν το κανω ειμαι πολυ σιγουρη γι'αυτον,ετσι νομιζα οτι εκανα το σωστο αλλα και παλι την πατησα.καταλαβα οτι τελικα λιγοι ειναι οι ανθρωποι που ειναι πραγματικα φιλοι μου και θα φραντισω να ειμαι με αυτουσ και να μη χαλιεμαι με ατομα που στην ουσια δεν αξιζουν.
Σας αφηνω με το παραλληρημα μου...χαχα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
empistosunh stis filikes sxeseis...megalo 8ema!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
xavaletzidiko forum :: Γενικά! :: Φιλικά-
Μετάβαση σε: