xavaletzidiko forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

xavaletzidiko forum

to forum tis pareas!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?

Πήγαινε κάτω 
+10
roz orchidea
johnnys
Kitharodos
kostas
didier
marst89
bv
Dafnaki
ksanthoulla
diaki
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 12:12 pm

Για πείτε! Εγώ είμαι στο περήφανο παπεί, στο τμήμα ναυτιλιακών σπουδών αι μάλλον θα μείνω καιρό εκεί....
Οσοι δε σπουδάζετε ακομα πείτε που θέλετε να σπουδάσετε..:Ρ:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 12:16 pm

egw den spoudazw akoma alla thelw na spoudasw se mia polh pou tha einai polu makria apo tous goneis mou gia eunohtous logous...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 12:21 pm

Η κυρα Παναγιώτα θα ρθει φυσικά να μείνει μαζί σου.....:mouaxaxa:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 1:27 pm

[b]eimai sthn euxaristh 8esh na anakoinwsw oti foitw sthn teleiwterh kai pio organomenh sxolh thn elladas!!!kai nai milaw gia th filosofikh!!to tmhma Φ.Π.Ψ einai polu perifano gia thn eisagwgh mou ekei!!...kala stamataw tis makakies...eimai sth filosofikh sto Φ.Π.Ψ telos! rabbit


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dafnaki στις Πεμ Ιουλ 10, 2008 5:17 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bv

bv


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:17 pm

lepon lepon!

πρώτο μου πόστ στο φόρουμάκι!

και εγώ φοιτώ....στο περήφανο τμήμα Εφαρμοσμένης ΠΛηροφορικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.
bounce bounce bounce

το τμήμα μου το αγαπώ, το εκτιμώ, με φροντίζει, με ταίζει και ουκ ολιγες φορές έχει φυλάξει τα όνειρα μου..και κυριολεκτικά και μεταφορικά! Laughing

εκτός του ότι είναι το καλύτερο τμήμα - όχι που είμαι εγώ- αλλά εντελώς αντικειμενικά, στο τμήμα μας μπορείτε να βρείτε πληθώρα διαφορετικών προσωπικοτήτων, απo ψαγμένο cool πληροφορικάριο μέχρι φύτουκλα με γυαλάκια, απο μια μέσα σ όλα έξυπνη κοπέλα (εγώ lol! ) μέχρι την άψαχτη ψωνάρα...απο μεταλά μέχρι gay και emo κ.ο.κ.
Η πλειονότητα όλων των παραπάνω- αν ξέρει που βρίσκεται και γιατί , αν δεν έχει απογοητευτεί απο τις δυσκολιες της ζωής και της σχολής- γουστάρει αυτό που κάνει και αυτό που επέλεξε να κάνει! Twisted Evil cheers

this is applied informatics. rabbit lol! bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:30 pm

αλλη μια φοιτητρια με καμμένο από το πολύ διάβασμα μυαλο!!! :P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
marst89

marst89


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 6:09 pm

Δυστυχώς ή ευτυχώς σπουδάζω στο τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Ε.Κ.Π.Α και ελπίζω να τελειώσω όσο πιο γρήγορα γίνεται πριν κάψω φλάτζες geek .
Βλέπω και άλλη πληροφορικάριο εδω μέσα....
Να της ευχηθώ καλά κουράγια με τους προγραμματισμούς και λιγότερα bugs...O,τι και να λέμε όμως το δικό μου τμήμα ,όχι γιατι πηγαίνω εγώ εκεί είναι το καλύτερο στην Ελλάδα τουλάχιστον... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didier

didier


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 37
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 12:15 am

me ειμαι στο @ αλλα στο οικονομικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas

kostas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 35
Ασχολίες : mpolikes
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 3:44 am

ap oti ktlv, mono gw eimai mhxanikos edw mesa..."mhxanikos" tropos tou legein...stn boidosxolh aspropurgou eimai kai gamw to feleki m pou ekana TETOIO la8os....gia osous dn ktlvn (dld gia autous me IQ polu parapanw tou fusiologikou) sthn Akadhmia Emporikou Nautikou eimai, sxolh MHXANIKWN...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apisti.com
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:18 am

Egw exw tetoio iq!! Alla vlepw e3ktos eksairesewn oloi eimaste perifanoi gia tis sxoles mas!!!
Didier fantazomai exeis dei to asanseraki tou paliou ktiriou!!!! love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Kitharodos

Kitharodos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 32
Τόπος : Κόκκινος Μύλος
Ασχολίες : Gaming - Music
Registration date : 11/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 3:32 pm

Εγώ πάω στο 3ο ενιαίο Λύκειο Αχαρνών
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/kitharodos21
johnnys

johnnys


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 35
Registration date : 11/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12, 2008 5:35 pm

Na pou telika ego eimai o amorfotos edo mesa:( . Meta to eniaio piga (kai teliosa eftioxox Smile ) ena iek illektronikon sto galatsi...kai tora skeftomai na sinexiso se alli paraplisia idikotita (pou an kolaei me tin proigoumeni )Mallon pliroforiki... 8a deiksei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 13, 2008 11:42 am

Οχι ρε τα ιεκ, ειδικα του ΟΑΕΔ εχουν πολύ αλή αποκατάσταση... Εχω ενα γνωστό-δυστυχώς- που τελείωσε ψυκτικός και δουλέυει και δε μπορεις να φανταστεις τι χρήμα πέφτει..Σιχτιρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
roz orchidea

roz orchidea


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 40
Registration date : 14/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 14, 2008 6:14 pm

και εγώ πληροφορική ήμουν, στο παπει! Τώρα κάνω μεταπτυχιακό στο βιολογικό στο εκπα! Κουράγιο μας εύχομαι!!! Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 5:26 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ'ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ lol lol
ΕΓΩ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΣΤΑ ΤΕΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ&Μ.Μ.Ε Ε ΣΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΥΡΓΟΣ... No Sad Crying or Very sad Sad No ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΒΙΩΝΩ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ HILLS HAVE EYES KAI TO 1 KAI TO ΣΙΚΟΥΕΛ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙ What a Face Twisted EvilΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΟΠΟΤΕ ΗΣΥΧΙΑ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΝΧΟ!!!ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ..ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΑΣ study ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! KAI ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΙΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ο ΠΑΛΙΜΠΑΙΔΙΣΜΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ στις Τετ Ιουλ 16, 2008 10:40 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 5:29 pm

OMG eilikrina gt enekrina thn aithsh sou n mpeis sto forum?
aaaax mega lathos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 6:00 pm

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ!!!! lol lol lol lol lol lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 6:28 pm

ban ban ban ban ban!!!!!
pote den einai arga gia tipota mporw na epanorthwsw na thes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 6:44 pm

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ???!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΧΙ ΠΕΣ Question !!! Exclamation ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ???!!! love love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 9:56 pm

giwta panhguri to exeis kanei to forum me tis fatses eleozzzzzzzzzzzz!!kae ligo krati
kai pros 8eou MHN GRAFEIS TOSES VLAKEIEEEEEES!!! neyra
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksanthoulla

ksanthoulla


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 30
Τόπος : !!!...MeNiDi CiTy...!!!
Ασχολίες : Spaw ta nevra tou kosmou...
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16, 2008 10:08 pm

gia prwth kai teleutaia isws fora sumfwnw me thn dafni oxi se oles tis malakies kanoun kako!!!kai pros theoumhn grafete asxeta pragmata se asxeta themata!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BabyGirl

BabyGirl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 33
Τόπος : A8hna
Ασχολίες : pc, voltoules, mousikoula klp
Registration date : 09/11/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΚυρ Νοε 09, 2008 1:38 pm

Egw paw 3h lukeiou! Eytyxws teleiwnw alla pote tha katsw na diavasw sovara den exerw! LOL olo avrio lew na xekinisw alla to avrio ginete avrio lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sailormoon.forum.st
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 10:11 am

τι θα ηθελες να κανεις μετα το λύκειο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
Dafnaki

Dafnaki


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 35
Registration date : 10/07/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 1:12 pm

παντως αν σκεφτεσαι για φιλοσοφικη ξανασκεψου το θελει γερα νευρα...ρωτα και μας χαχαχ...μιλαμε για πολυ μεγαλα επιπεδα βλακειας και ολοι ειναι ανοργανωτοι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BabyGirl

BabyGirl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 33
Τόπος : A8hna
Ασχολίες : pc, voltoules, mousikoula klp
Registration date : 09/11/2008

Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?   Που σπουδάζετε-πατε σχολείο? Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 5:32 pm

pote den eiha megalo pathos me thn theoritikh ektws apo koinwniologia gia ayto kai phga texnologikh! pio polu tha elega mou aresoun oi upologistes etsi xerw oti oti kai na kanw enan pc tha ton ehw lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sailormoon.forum.st
 
Που σπουδάζετε-πατε σχολείο?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
xavaletzidiko forum :: Γενικά! :: Φοιτητικά/Σχολικά!-
Μετάβαση σε: