xavaletzidiko forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

xavaletzidiko forum

to forum tis pareas!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μεταθανάτια Ζωή

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 9:32 am

Τι πιστεύετε ότι συμβαίνει οταν πεθαινουμε?? Πεθαίνω να μάθω! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 10:25 am

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ!!
ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ??!!ΣΩΣΤΟ TO POINT ΣΟΥ...ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΑ.
ΑΝ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΑΝΕ ΚΑΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ-&ΓΕΝΙΚΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΕ??ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2,3 ΚΟΣΜΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΨΥΧΕΣ..ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΥΝΩΣΤΙΣΜΟΣ??!!ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΡΜΟΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 10:45 am

Ελεος! Ολα αυτα αφορούν καθαρά μια συμβολική διάσταση του θέματος! Εγω δεν εχω καταλήξει ακόμα και δε με αφορά το που πάνε οι ψυχές μετά, αλλά ξέρω ότι κάτι υπάρχει! Νομίζω ότι γενικά ο άνθρωπος θέλει να πιστεύει οτι κάτι υπάρχει μετά.. Και γω δε θέλω να πιστευω ότι θα ζήσω όσο ζησω και μετά τέρμα ολα, θα γίνω τροφή για σκουλήκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 11:02 am

DIAKI EXEIΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΛΙΚΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΠΛΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ!!) Laughing ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΜΑΣ ΩΣ ΜΑΤΑΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΕΡΜΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 11:04 am

ΝΑι μόλις είπες το ίδιο πράγμα με εμένα πιο πάνω! Πφφφ :Ρ:Ρ:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 11:25 am

ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ (ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ!!!!!!!!!!)ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΙΚΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diaki
Admin
diaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 35
Τόπος : Gnet...mpouxou
Registration date : 09/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 11:28 am

Και με την ιδια λογική γιατί να μη δεις και τους εχθρους σου για να ξαναρχισετε τυχόν διαμάχες που είχατε? Η αυτό ειναι η κόλαση? :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xavale.to-relax.net
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 35
Τόπος : ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ..
Ασχολίες : ΥΠΝΟΣ!!
Registration date : 16/07/2008

Μεταθανάτια Ζωή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταθανάτια Ζωή   Μεταθανάτια Ζωή Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 11:44 am

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ lol! ΥΠΟΘΕΤΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ..ΠΑΝΤΩΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΝΙΑ & ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΥΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΛΑΣΗ...ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μεταθανάτια Ζωή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
xavaletzidiko forum :: Ελεύθερος χρόνος :: Μεταφυσικά!!!!!!!!-
Μετάβαση σε: